strategický partner

 

Domácí asistence

Mezi služby asistence, která disponuje vozy a moderním vybavením patří únik vody a topení, výměna jističů, zásuvek, přepínačů, revize elektro a další služby.

Silniční asistence

Silniční asistence zahrnuje odtah vozu do servisu a poskytnutí náhradního vozu. Spolupracujeme s asistenčními a pojišťovacími společnosti. 

Autoservis a autopůjčovna

Autoservis všech značek, pneuservis, skloservis. Máme tým vlastních autoklempířů. Od roku 2006 navíc provozujeme autopůjčovnu ASAP Rentcar, s.r.o.

Instalace zařízení

Montáž a odborná instalace zařízení v domácnosti. Instalujeme pračky, myčky, sušičky, varné desky, trouby, odsavače, lednice, bojlery, TV a další vybavení.

Demontáž nových vozidel

Stali jsme se Organizační složkou pro demontáž nových vozidel. Zastupujeme značky vozidel: Renault, Dacia, Nissan, Infiniti, Mitsubishi.

Prodej autodílů

Prodej nových, originálních dílů pro vozy Renault, Dacia a další značky. V naší nabídce najdete vše od motorů, převodovek až po disky a pneumatiky.

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT

L

Partner pojišťoven

Spolupravujeme s Českou pojišťovnou, Kooperativou, ČPP, Generali, ČSOB, ČPP, QBE, Triglav, AXA a dalšími partnery.

L

Partner asistenčních služeb

Provozujeme silniční asistenci pro největší asistenční služby,  pojišťovny a naše klienty. Máme 12 odtahových vozů.

L

Partner pro prodejce elektra

Poskytujeme nejen domácí asistenci, ale instalaci a montáž spotřebičů. Zajišťujeme tyto služby i pro Mall.cz.

O nás

Společnost B-land s.r.o. byla založena v roce 2000 jako silniční asistence, autoservis a prodej náhradních dílů. V roce 2006 jsme založili společnost ASAP rentcar, s.r.o., která doplnila potřeby zákazníků o služby autopůjčovny.

V průběhu let jsme rozšířili služby o domácí asistenci, instalaci a montáž domácích spotřebičů, ale také třeba údržbu kotlů.

Neustále rozšiřujeme služby a snažíme se naslouchat potřebám našich zákazníků. Díky tomu dnes máme širokou nabídku služeb, které jsou kvalitní díky precizně nastaveným procesům ve firmě.

Velmi nám záleží na kvalitě, proto pravidelně školíme zaměstance a používáme moderní vybavení napříč našimi službami.

Kontakt

12 + 12 =

sídlo

B-land, s.r.o.
V bytovkách 758
104 00, Praha 10

Adresa

B-land, s.r.o.
Modletice 75
251 01

Telefon

+420 702 057 021